Wejście w dorosłość

W życiu każdego z nas przychodzi taki czas, gdy nie możemy się na nic zdecydować, problemy non stop się nawarstwiają, a do tego nie wyrabiamy się z nauką

W życiu każdego z nas przychodzi taki czas, gdy nie możemy się na nic zdecydować, problemy non stop się nawarstwiają, a do tego nie wyrabiamy się z nauką. Jest to okres, w którym musimy podjąć najważniejszą decyzję w naszym życiu. Kończymy szkołę średnią i musimy zdecydować, co dalej robić? Czy iść na studia i jeśli tak, to na jakie? Jeśli nie chcemy iść na studia, to trzeba iść do pracy i znowu nadchodzi dylemat, do jakiej pracy iść? Zmartwienie , czy uda nam się w ogóle ją znaleźć i tak w kółko. Jednak, wiele osób o tym zapomina, ale to właśnie napisanie matury jest naszą bramą w dorosłe życie. Wszystko zależy od tego, jak ją napiszemy i w jakim stopniu się do niej przyłożymy. Aby przygotować się do niej idealnie i napisać ją bez problemu, pomogą nam w tym repetytoria i zbiory zadań “Teraz matura” (https://www.taniaksiazka.pl/seria/teraz-matura).

Co to właściwie jest?

Seria “Teraz matura” to publikacje maturalne, zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. Jest to obowiązkowa pozycja, aby dobrze napisać egzamin maturalny. Zawiera ona materiały zgodne z wytycznymi CKE. W serii możemy znaleźć wszystko czego potrzebujemy. Nie ważne czy przygotowujemy się do matury z matematyki, fizyki, czy historii. Nie ważne czy zdajemy poziom podstawowy, czy rozszerzony. “Teraz matura” nam w tym pomoże! W swojej ofercie posiada ogromny wachlarz wyboru. Możemy zdecydować się np.: na vademecum, vademecum z zadaniami, lub po prostu na zbiór zadań. Wszystko zależy od nas, jaką formę nauki wybierzemy.

Co zyskamy?

Vademecum “Teraz matura” wprowadza nas w świat wiedzy. Zawiera wszystkie niezbędne informacje potrzebne do napisania egzaminu. Naprowadza nas na to, jak wykorzystać nabytą wiedzę w zadaniach. Dzięki niemu, szybko przyswoimy materiał z jakiejkolwiek dziedziny. Natomiast zbiór zadań, zapozna nas zadaniami, jakich możemy się spodziewać na maturze. Dzięki niemu, możemy sprawdzić, czy jesteśmy już przygotowani do napisania egzaminu. Jeśli jednak zostało już niewiele czasu i nadal boimy się o to, czy poziom naszej wiedzy jest wystarczający, warto jest sięgnąć po publikację “Tuż przed egzaminem”. Zawiera ważne informacje o egzaminie. Pomoże nam również utrwalić najistotniejsze wiadomości, tym samym wzmocni naszą pewność siebie na maturze.

Przykładowe publikacje:

  • “Teraz matura. Fizyka. Vademecum z zadaniami” praca zbiorowa
  • Teraz matura. Historia. Vademecum.” Krzysztof Jurek, Paweł Klint, Karol Kłodziński, Tomasz Krzemiński, Małgorzata Machałek, Agnieszka i Tytus Izdebscy
  • “Teraz matura. Historia. Tuż przed egzaminem.” oprac. Paweł Klint
  • “Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych”  Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Barbara Mojsiewicz, Jolanta Wesołowska.
Education obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com